E-R 10.00-20.00

L 11.00-17.00

Broneeri endale aeg

Püsiklient

interior-0002

ANESI eksklusiivne näohooldus ultraheliga septembri lõpuni ainult 28 €

august 15, 2013

Võrreldes mehhaanilise puhastusega on näohooldus ultraheliga valutum ja efektiivsem. Tänu sellele protseduurile väheneb oluliselt pooride ummistumine! Toimet on näha juba esimesel korral, nahk on puhtam, tekstuurilt siledam ja tervem. Et aga nahk püsiks suurepärane pikemat aega, on soovitatav läbida 5-10 kordne kuur, nädalase vahega. Hiljem regulaarselt 1 kord kuus.

ANESI eksklusiivne näohooldus ultraheliga

1. Naha pinnapuhastus

2. Naha sügavpuhastus, mis on niisutamine desinkrustatsioonivedelikuga, mille aktiivained reguleerivad veresoonte toonust, avavad poorid ja pehmendavad rasu. Töötades spaatlikujulise ultrahelipeaga, tagab ultraheli mehhaanilne vibratsioon elutute pindmiste naharakkude ning komedoonide eemaldumise.

3. Järgnevas etapis kasutatakse oksügeniseerivat ultraheligeeli. Töötades ümarpealise ultraheli otsikuga, kiirendatakse tasandava mikromassazi toimel ainevahetust, naharakkude uuenemist, jääkainete eemaldumist. Ultrahelist tekkiv soojus aitab aktiivainetel paremini imenduda naha sügavamatesse kihtidesse. Iga protseduuri järel tõuseb naha niiskussisaldus. Lülitades sisse footonvalguse, tagavad valgusspektri erinevad lainepikkused naha seisundi mõjutamist alumistes nahakihtides. Nahk saab rikastatud hapnikuga, paraneb toonus, kortsukesed tasanduvad, taastub naha pingsus, pigment ühtlustub (punane valgus). Footonvalguse toimel jääb aknebakter ilma hapnikuta ja ebapuhta naha olukord leevendub (sinine valgus). Etapiliselt toimub naha rahustamine ja pooride ahendamine.

4. Ravimask parandab rakuhingamist, et suurendada toitainete imendumist ja loomulikku toksiinide eemaldumist. Ahendab nahapoore, ühtlustab nahatooni, värskendab. Aitab kaasa tumedate silmaaluste vähendamisele, mis on tingitud sageli mikrotsirkulatsioonihäirete tõttu ja toksiinide kuhjumisest. Sügavniisutav toime.

5. Seerum parandab oksügenisatsiooniprotsesse, stimuleerib ainevahetust mitokondriaalsel tasandil, aktiveerides seetõttu kollageeni ja elastiini sünteesi. Parandab naha turgorit, rahustab pindmist ärritust või-nahapõletikku.

6. Kreem kaitseb ja tugevdab nahka. Tasandab ja ühtlustab nahajoonekesi. Aktiveerib kollageeni ja elastiini sünteesi, niisutab, oksügeniseerib.

Tavahind: 35.00 € | Püsiklient: 31.50 € | Kestvus: 75 min