E-R 10.00-20.00

L 11.00-17.00

Broneeri endale aeg

Püsiklient

interior-0002

Galerii

Mõned aastad tagasi Tai Kuningriiki külastades, jättis see reis ja kohalik kultuur mulle kustumatu mulje. Sealt alates on mind lummanud kõik idamaine. Üheks edasiviivaks sooviks sai luua Eestisse omalaadse interjööriga ilusalong. Sisekujundus on kosmeetiku ja jumestaja ameti kõrval üks minu paljudest huvidest. Olles osanik ka mööbli ja interjööridetailidega tegelevas ettevõttes DecoArtis, soovisin oma uue ilusalongi kujundamisse kaasata professionaali. Üheltpoolt tahtsin seekord midagi suuremat ja selle teostamiseks oli vaja tervet meeskonda ning teiseltpoolt soovisin, et üks äri edendaks teist ning Peel & Belle on nüüd hea näide kõigest sellest, mida DecoArtis pakub.

Peel & Belle’i ilusalongi loomisel soovisin toetuda olemasolevale konseptsioonile ent seda ilukabinetistaatusest välja laiendada. Koos DecoArtis’e sisekujundaja Mare Haud’iga otsustasime jätkata hubast Tai stiili kuninglikumas võtmes. Iga detail on väga hästi kaalutud ja läbimõeldud nii esteetilise välimuse kui ka praktilise kasutuse printsiibist.

Midagi pole juhuslikku!

Kaunid kuldsed kangad ja võimas lühter ilusalongi vastuvõtufuajees väljendavad luksust, kvaliteeti ja aupaklikkust, mida oma klientidele pakume nii teeninduse kui ka toodete näol. Looduslähedased naturaalsest tammepuidust põrandad, uksed ja kapid, mida oleme oma ilusalongis läbivalt kasutanud, muudavad protsetuurikabinetid stressivabaks. Keset kiiret linnamelu on võimalik hubases salongis unustada kõik maised mured ning nautida taevalikku meelerahu.

Looduslikku ja naturaalset hindame ka oma toodetes ja teenustes. Usume, et dermakosmeetika nagu BDR ja mineraalkosmeetika nagu jane iredale, on tõeline revolutsioon kosmeetikas.

Meil on au pakkuda Teile ainult parimat!

Soovides olla omanäolised ja ajada oma Eesti asja, palusime Eesti kunstnikul, Indrek Aaval, kaunistada seinad kaunite ruumiliste orhideemaalingutega. DecoArtise tiim sooritas tõeliselt filigraanse meeskonnašedöövri, pakkudes rõõmu meie klientidele ning ehitades endale väärilise näidistöö. Tänan kõiki, kes nõu ja jõuga abiks olid!