E-R 10.00-20.00

L 11.00-17.00

Broneeri endale aeg

Püsiklient

interior-0002

Jane Iredale’i niisutav sprei Pommisst

august 10, 2013

Kui sa oled kunagi kaalunud niisutava sprei kasutamist, aga pole suutnud otsutada, siis peaksid sa lugema seda arvustust! Järgnev on tõlge Well Beauty Blog’ist. Blogija Cori seletab, miks talle meeldib POMMIST:

Jane Iredale’i niisutav sprei Pommisst

29.07.2013

Ma jälgisin kunagi ühe Arizona Republic’u ajakirjaniku moe- ja ilublogi ning see meeldis mulle. Ma mäletan, et kord kirjutas ta Eviani näosprei kasutamisest suvel. Ta sai aru, et nägi seda endale peale kandes välja nagu ära hellitatud printsess, aga see ei kõigutanud teda. Arizonas on sul näospreid vaja. Niisiis, ma lihtsalt pidin seda Eviani näospreid proovima ja tõtt-öelda, tal oli õigus. See oli värskendav ja keda huvitab kui totter ma välja nägin? Noh…aastad mööduvad. Mul ei ole midagi Eviani vastu, aga nüüd kui ma olen nahahoolduse vallas natuke teadlikum ja kui ma kavatsen endale midagi näkku lasta, tahan ma, et see oleks midagi enamat kui lihtsalt ülehinnatud vesi.

Näosprei kasutamiseks on mõned põhjused. Suurim on see, et kui õues on üli palav, siis see on lihtsalt mõnus näole. Kujutage ette neid totraid fänni spreisid, mida ostate teemaparkidest. See on sama, aga mitte nii totter ja palju lahedam. Teine põhjus on, et see aitab mineraalkosmeetikal paremini toimida. Ma olen aus, et ma pole 100% kindle, kas see aitab ka jumestusel kauem püsida, aga ma arvan, et see võtab ära puudrise üldmulje ja niisutab mu nahka rohkem. Kui kõik see aitab meigil kauem püsida – seda parem!

Võttes konkreetselt Pommist’i, siis sellel on kaks suurt eelist (lisaks nendele loomulikult, mida ma üleval pool mainisin). Esimene on lõhn. MA ARMASTAN seda lõhna! Võimalik, et see on segu granaatõunast ja valgest teest? Ma pole kindle, aga see lõhnab hästi. See võiks olla isegi lõhnaõli! Tegelikult ma tihtipeale hingan seda peale kandes sisse ja siis köhin. Võiks arvata, et ma õpin pärast esimest korda, aga ma ei saa sinna midagi parata… Samuti on sprei pihusti hästi tehtud. Mõned pihustid on liiga tugevad (ma ei taha tunda, et mulle sajab näkku) ja mõned on liiga õrnad. Ma arvan, et see on täpselt paras. See pihustab kindlapeale, aga mitte kunagi nii palju, et ma tunneks, et peaks üleliigse maha pühkima. See on hea tasakaal.

Nüüd koostisosadest!

Vesi, Punica granatum (granaatõuna) ekstrakt, Camellia sinensis (valge tee) lehtede tõmmis, Sodium PCA, Raphanus sativus (rõigas) juure ekstrakt, vetika ekstrakt, Rosmarinus officinalis (rosmariin) lehtede tõmmis, Olea Europaea (oliiv) lehtede tõmmis, Vitis vinifera (viinamarja) seemnete tõmmis.

Kui ma esmalt nägin koostisosasid, olin ma üllatunud. Rääkides spriest täis antioksüdante! Iga koostisosa selles, välja arvatud vesi, on mingit moodi antioksüdant või nahasõbralik koostisosa. Kõik. Ma usun, et ma olen põhjendanud kõikide nende koostisosade kasulikkust ühel või teasel moel teistes arvustustes nii et ma ei hakka ennast kordama. Aga piisab kui öelda, et see on tõesti hästi formuleeritud näosprei. Pommistist on saanud selle suve hit. Ma kasutan seda hommikul kui kannan peale mineraalkosmeetikat, ma kasutan seda oma näol kui olen õues. Mõnikord ma pritsin seda, et lihtsalt nuusutada. Üleüldiselt on see päris äge.

http://www.wellbeautyblog.com/2013/07/29/fancy-pants-jane-iredales-pommisst-hydration-spray/