E-R 10.00-20.00

L 11.00-17.00

Broneeri endale aeg

Püsiklient

interior-0002

BDR

BDR (Beauty Defect Repair) ehk iludefektide korrigeerimise meetod on tõhus alternatiiv botoxile, ilusüsüstidele ja ilukirurgiale! BDR on sündinud enam kui 35 aasta pikkuse kosmetoloogia kogemuse ja teadussaavutuste baasil. BDR on dermatseutiline nahahooldus ilusalongis ja kodus, et taastada ning intensiivistada naha loomulikku enesetaastamise võimet.

Hoolduse tulemusel paranevad kõik naha elutähtsad funktsioonid: nahk pinguldub, kortsud taanduvad, nahk saab tagasi elujõu ja sära. Nooruslikum välimus vaatab peeglist vastu juba peale esimest protseduuri, kuid püsivate tulemuste saavutamiseks on vajalik läbida vähemalt 4-6 protseduurist koosnev kuur ja kasutada kodus BDR nahahooldusvahendeid. Sügavalt niisutav hooldus! Jume on klaar ja värske ning mis kõige imelisem – protseduur on nauditav ja täielikult valutu. Kuni poolteist tundi kestev BDR-i salongihoolitsus ühendab endas bioloogilise koorimise, uuendusliku Dermalifti aparaaditeraapia ning naha uuenemist ja selle funktsioone toetavad dermatseutikumid – meditsiinist kosmetoloogiasse jõudnud kaasaegsed aktiivained.

Kõigepealt puhastatakse nahk BDR-i puhastuspiimaga, mis suurendab selle vastuvõtlikkust edaspidi kasutatavatele aktiivainetele. Järgnev bioloogiline koorimine 10 – 35% happega erineb klassikalisest keemilisest koorimisest selle poolest, et enne hapet kantakse näole alusaine (Re-cover), kaitsmaks naha pH-d otsese happerünnaku eest. Vastupidiselt kartustele pole koorimine sugugi valus, pigem pisut torkiv-kihelev. Kuiva, tundliku ja normaalse naha puhul valib kosmeetik puuvilja- ja piimhappest valmistatud naturaalhappe Re-action Natural, suhkruroost saadud sügavatoimeline glükoolhape Re-action Deep aga on mõeldud struktuurilt paksule ja suurepoorilisele nahale ning armide raviks. Pärast happe neutraliseerimist spetsiaaltootega Return algab Dermalifti teraapia. Selle käigus töödeldakse nahka kuue imepeene mikronõelaga, mis liiguvad teatud sagedusel 90˚ nurga all epidermise sisse ja taas välja. Aparaaditeraapia eesmärgiks on stimuleerida erinevaid nahamehhanisme ja retseptoreid ning aidata seerumi ja maski toimeainetel võimalikult sügavale dermisesse imenduda. Järgnevalt hellitatakse nahka hüaluroonhappega rikastatud seerumiga Re-charge Contour Push Up. Hoolitsuse finaaliks on hüaluroonmask – taas on tegemist meditsiinist ilumaailma jõudnud meetodiga, mida arstid kasutavad naha taastamiseks peale põletusi ja laserravi!

Tähelepanu! Enne protseduuri mitte teostada vahatamist, kasutada depileerivat kreemi, teostada mehhaanilist koorimist ja käia solaariumis (vähemalt 1 nädal peab olema möödunud).  Protseduuri ajal peavad olema eemaldatud kontaktläätsed ja silmad peavad olema suletud. Hoolduse järgselt mitte kasutada täiendavaid koorivaid tooteid, hõõruda nahka, päevitada, ujulas ja saunad käia ning kindlasti kasutada päiksekaitsekreemi. Võimalik naha ärritus, punetus, ketendus ja isepuhastumise käigus juhuslikult tekkinud vistrikud.