E-R 10.00-20.00

L 11.00-17.00

Broneeri endale aeg

Püsiklient

interior-0002

Tule meie püsikliendiks!

Pakume kvaliteetseid teenuseid taskukohase hinnaga

Ilusalongi Peel & Belle kliendiks saad end vormistada soetades endale 10€ eest püsikliendikaardi või ostes 5 korda meie kaupu või teenuseid.

  • Kliendikaardiga on kõik teenused 10 % ja tooted 5 % soodsamad.
  • Kliendikaardiga on Sinu sünnipäevanädalal kõik teenused Sulle 15 % soodsamad.
  • Saadame Sulle 4 korda aastas personaalseid eripakkumisi, mille on kosmeetik spetsiaalselt Sinu vajadusi arvesse võttes välja valinud ja mis on kuni 20% tavahinnast soodsamad.

Väärtustame pikaajalisi kliendisuhteid ja soovime, et Sa tunneksid end meie juures hästi ning tahaksid alati tagasi tulla.

Meie tööeetika eripäraks on see, et kosmeetiku töö ei toimu konveier-meetodil. Tegeleme Sinuga individuaalselt, püüame mõista Sinu vajadusi ja pakume just seda teenust, mis Sulle kõige paremini sobib. Oma töös oleme kohanud mitmeid inimesi, kes on juba aastaid kasutanud iluteenuseid, kuid ei ole tegelikult teadlikud oma tõelistest probleemidest, mis vajaksid hoopis teistsugust lähenemist. Tunneme südames rõõmu, et oleme saanud paljusid aidata. Ja seda tänu eelkõige pidevale enesetäiendamisele. Oleme avatud kõigele uuele ja toome dermakosmeetika viimaseid saavutused ka Sinuni. Professionaalsed teadmised, oskused, kogemused ja kaasaaegne tehnoloogia on olnud abiks nii mõnegi senini lahendamata nahaprobleemiga toimetulekul. Inimesed on erinevad. Tihtipeale valitakse ebasobivad hoolitsused just kosmeetiku ebakompetentsuse tõttu. Nendest tähelepanekutest lähtudes on meil välja kujunenud missioon: pakkuda Sulle maksimaalset rahuldavat tulemust nii teenuste, toodete kui ka hinna ja kvaliteedi suhtes. Soovime, et Sa tunnetaks hinna ja tehtava töö kvaliteedi suhte paikapidavust. Need komponendid on tänapäeva isikuteeninduses ühed olulisemad faktorid.